10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Aquahome

Stacje uzdatniania wody wodociągowej dla mieszkań i domów.

Nie jesteś zadowolony z wody w Twoim domu? W czajniku gromadzi się kamień, a na bateriach w kuchni i łazience wciąż widać uporczywe osady? Masz twardą wodę !

 

To twarda woda powoduje powstawanie uciążliwych osadów na urządzeniach sanitarnych oraz niszczenie instalacji grzewczej, armatury łazienkowej i urządzeń AGD (pralki, zmywarki, ekspresu do kawy, czajnika itp.). Powoduje ona również wzrost kosztów eksploatacji tych urządzeń nawet o 20%. Woda wodociągowa w Polsce ma średnio twardość ok. 20 stopni niemieckich (dH) – jest więc bardzo twarda.

 

Stacje uzdatniania wody Aquahome to nowoczesne urządzenia, które pomogą uporać się z problemem twardej wody. Doskonałym uzupełnieniem domowego uzdatniania wody może być filtr Aquacarbon – zawiera specjalne złoża, które eliminuje nieprzyjemny zapach oraz poprawia smak i wygląd wody.
Urządzenia Aquacarbon i Aquahome z racji kompaktowej obudowy nie zajmują wiele miejsca. Pracują automatycznym i nie wymagają obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania solą w formie łatwych w użyciu tabletek (dot. Aquahome).

 

Zalety:

  • ochrona instalacji wodnych oraz urządzeń gospodarstwa domowego przed kamieniem i osadem
  • oszczędność i ekologia – zmniejszenie zużycia chemicznych środków czyszczących i piorących nawet o 60%
  • komfort noszenia miłej w dotyku odzieży, zachowującej intensywne kolory nawet po wielu praniach, bez konieczności stosowania płynów zmiękczających
  • zdrowa, gładka skóra, o zwiększonej aktywności zawartego w niej kolagenu i elastyny

 

Więcej o uzdatnianiu wody na stronie: aquachome.pl

Aquahome i Aquamix - prospekt

KP-aquahome-i-aquamix

Otwórz plik

Cennik - wybrana oferta

cennik_instalatora

Otwórz plik

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!