10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Vitocell 340-M/360-M

Zasobniki uniwersalne, pełniące funkcję akumulatora ciepła i podgrzewacza c.w.u.

Zasobniki uniwersalne (multiwalentne), pełnią dwie funkcję: akumulatora ciepła i jednocześnie podgrzewacza wody użytkowej.

Vitocel 340-M/360-M, o pojemności 750 i 950 litrów, idealnie nadają się do podłączenia wielu źródeł ciepła, np. kotła na paliwo stałe, gazowego/olejowego i kolektorów słonecznych. Całą pojemność zasobnika zajmuje woda grzewcza (woda z centralnego ogrzewania).
Woda użytkowa ogrzewana jest przepływowo w specjalnej karbowanej wężownicy ze stali nierdzewnej, która biegnie wzdłuż całej wysokości zasobnika. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie niskich strat postojowych, a także eliminuje konieczność wygrzewu antybakteryjnego.

Zasobniki uniwersalne zastępują dwa urządzenia: akumulator ciepła i podgrzewacz wody użytkowej. Dzięki króćcom rozmieszczonym na różnych wysokościach efektywnie wykorzystują różne temperatury wody grzewczej, ogrzewanej przez kilka źródeł ciepła. Pozwalają również w łatwy sposób i nie zajmujący wiele miejsca, wykorzystać kolektory słoneczne do wspomagania ogrzewania budynku i wody użytkowej.

 

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!