10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Vitovent 200-D

Miejscowa wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, do pojedynczych pomieszczeń.

Rekuperator Vitovent 200-D przeznaczony jest do miejscowej wentylacji wybranego pomieszczenia, w którym się znajduje. Może być idealnym rozwiązaniem dla budynków modernizowanych, bo nie potrzebne są kanały i przewody wentylacyjne.
Przy maksymalnej wydajności powietrza: do 55 m3/h, zapewnia odpowiednią wentylację mechaniczną pomieszczenia o powierzchni ok. 25 m2.

 

Po zabudowaniu w ścianie domu, wystarczy podłączyć rekuperator Vitovent 200-D do prądu i uruchomić.
Powietrze usuwane z pomieszczenia, w którym znajduje się rekuperator, ogrzewa w wymienniku ciepła świeże powietrze pobierane z zewnątrz budynku. Świeże powietrze, oczyszczone i ogrzane, kierowane jest następnie do wentylowanego pomieszczenia.
W ten sposób, za pomocą Vitovent 200-D, łatwo można kontrolować jakość powietrza w wybranych pomieszczeniach, np.: w sypialni, salonie, kuchni czy łazience (bez kanałów wentylacyjnych). Dodatkowo, wysoka sprawność odzysku ciepła (do 90%), zatrzymuje ciepło w domu obniżając koszty jego ogrzewania.

 

Vitovent 200-D to również komfortowa obsługa wentylacji. Centrala wyposażona jest w sterownik z wyświetlaczem, ochronę przeciw zamarzaniu, filtry powietrza i nie wymaga podłączenia do kanalizacji. Użytkownik ma do dyspozycji 4 lub 7 trybów pracy, z regulowaną intensywnością wymiany powietrza w wentylowanym pomieszczeniu.
Dla jeszcze większego komfortu, urządzenie można wyposażyć dodatkowo w włącznik bezprzewodowy i czujnik do sterowania wentylacją na podstawie jakości powietrza w pomieszczeniu.

 

 

Vitovent 200-D prospekt

KP-Vitovent_200-D

Otwórz plik

Cennik - wybrana oferta

cennik_instalatora

Otwórz plik

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!