10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych


Program wydłużonej gwarancji


 

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

 

Vitovolt

Moduły fotowoltaiczne i kompletne rozwiązania systemowe do produkcji darmowego prądu z energii słonecznej.

Jednym ze sposobów na obniżenie rachunków jest wykorzystanie promieniowania słonecznego do produkcji energii elektrycznej. Każdy dom, nowobudowany lub istniejący, można wyposażyć w instalację fotowoltaiczną Vitovolt i produkować prąd ze słońca – na własny użytek, jak również odprowadzać za wynagrodzeniem do publicznej sieci energetycznej.

 

Instalacja fotowoltaiczna może również efektywnie współpracować z ogrzewaniem domu – z pompą ciepła Vitocal. Pompa ciepła wie kiedy może korzystać z darmowego prądu, jak również magazynować go w postaci ciepłej wody w zbiorniku. W ten sposób, prąd słoneczny można skutecznie wykorzystać do ogrzewania domu, nawet w nocy.
To nie wszystko, bo darmowy prąd słoneczny można również wykorzystać do zasilania rekuperatora, dodatkowo obniżając koszty prądu.

 

Moduły fotowoltaiczne Vitovolt są urządzeniami o wysokiej mocy i sprawności. Dostępne z mono- jak i polikrystalicznymi ogniwami krzemowymi. Spełniają najwyższe standardy jakości w zakresie ogniw krzemowych.

 

Kompletne rozwiązania systemowe Viessmann pozwalają na maksymalne wykorzystanie darmowego prądu słonecznego na własne potrzeby, co jest najbardziej korzystne finansowo.

Dodatkowe korzyści przynoszą różnego rodzaju programy wsparcia, które pozwalają obniżyć koszty inwestycji.

 

 

Vitovolt prospekt

KP-Vitovolt_200

Otwórz plik

Cennik - wybrana oferta

cennik_instalatora

Otwórz plik

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!